Evrim Hanım'a detoks için gittim. Faydalarını biliyordum tedavi olunca da çok rahatladım. Kendimi artık daha dinç ve daha enerjik hissediyorum. Vücudumda ki pis kanı atınca çok rahatladım. Bir seansta bu kadar rahatladım 2. seansta daha da rahatlayacağımı düşünüyorum. Kilo fazlam var normalde detoxtan sonra yeme içmem azaldı. Bütün arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. 

C.. Ö..

10 Aralık 2018

Evrim Hanım'a dirseğimdeki kırık sebebi ile gittim. Fizik tedavi uyguladı, ilk gittiğimde kolumu hiç açamıyordum fizik tedavi sonrası %98 oranında açabiliyorum kolumu ve tedaviye devam ediyoruz. İletişimi de gayet kuvvetli hastalarıyla sıcak kanlı bir doktor. Herkese tavsiye ederim.

L.. B..

7 Aralık 2018

Evrim Hanım'dan çok memnun kaldım. Bileğimdeki rahatsız sebebi ile gittim. Tedaviye devam ediyoruz hala. İlgili bir profesyonel, hastaları ile olan iletişimi çok güzel. Herkese tavsiye ederim.

N.. Ö..

6 Aralık 2018

Evrim Hanım çok güler yüzlü, çok sıcak kanlı, hastalarına çok iyi davranan bir doktor. Boyun fıtığım vardı, bu sebeple gittim. Önce fizik tedavi uygulandı, daha sonra iğne yapıldı. Sayesinde artık çok iyiyim. Hasta ilişkisi çok güzel, rahatlatıyor hastalarını. Herkese tavsiye ederim.

S.. D..

5 Aralık 2018

Çok memnun kaldım Evrim Hanım'dan. Çok ilgili bir insan, çok güler yüzlü. Belim tutulmuştu, belfıtığım var yürüyemiyordum bile. Evrim Hanım'ın uygulamış olduğu fizik tedavi ve ilaçlarla artık daha iyiyim. İletişimi çok güzel, hastaları ile güler yüzü kendisine bağlıyor, her şey ile ilgileniyor. İnsanı rahatlatan bir tavrı var. Herkese tavsiye ederim.

N.. B..

3 Aralık 2018

Evrim Hanım'dan çok memnun kaldım. Daha önce gitmiştim başka bir fizik tedavi uzmanına ama Evrim Hanım'ın muayenesinden çok memnun kaldım. Boynumdaki kireçlenme için gittim, fizik tedaviye inanmıyordum ama sayesinde ağrılarım hafifledi. Herkese tavsiye ederim.

N.. K..

30 Kasım 2018